Košík
0 položek
celkem za 0 Kč
Česká ruční výroba
z křišťálové pryskyřice.
Jedinečný desing. Každý výrobek je unikátní.
Expresní doručení. Zboží odesíláme do 24 hodin.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Doprava a platba

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

Zakoupené zboží z našeho internetového obchodu je k vám dodáváno důkladně a pečlivě zabalené v bublinkových obálkách nebo kartonových krabičkách tak, aby nedošlo během přepravy k jeho poškození. Pro zakoupené zboží nabízíme v současné době následující způsoby dopravy:
 
Česká pošta - balík na poštu - 109,-Kč
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Prostřednictvím nástroje umístěného na nešem e-shopu si při nastavení objednávky jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Adresát zásilky je informován o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.
 
Česká pošta - balík do ruky - 129,-Kč
Doručení balíku na jakoukoliv adresu. Kam potřebujete, tam balík do ruky Česká pošta doručí příjemci až do ruky. Adresát zásilky je celou dobu doručování o cestě balíku informován pomocí e-mailu a SMS.  

Při objednání zboží nad částku 3 000,- Kč cenu za dopravu neúčtujeme.
 
Upozornění:
Výše uvedené doby jsou pouze informativní, nelze je tedy brát jako garantované doby dodání zboží. Doba dodání zásilky se může změnit v závislosti na různých faktorech, které my bohužel nemůžeme ovlivnit (sněžení, náledí, dopravní komplikace, v případě předvánočních nákupů větší zátěž České pošty).


 

MOŽNOSTI PLATEB

V našem internetovém obchodě můžete k zaplacení zakoupeného zboží využít následujících způsobů:

Platba dobírkou při převzetí zboží
Zakoupené zboží je zasláno na Vaši adresu a zakoupené zboží zaplatíte až při jeho převzetí poštovnímu doručovateli.

Platba převodem na bankovní účet
Po zakoupení zboží obdržíte údaje k provedení platby převodem na bankovní účet. Částka za zakoupené zboží je zpravidla připisována na náš účet následující pracovní den od odeslání platby z banky odesilatele.

Online bankovní převod
Nejčastěji využívaná platba pro naše objednávky. Platba přes platební bránu GoPay rychlým převodem z Vaší banky. Platební brána podporuje rychlé bankovní převody těchto bank:

Česká spořitelna
Komerční banka
ČSOB
Raiffeisenbank
UniCredit bank
MONETA Money Bank
mBank
Fio banka
Air Bank
ING Bank
Oberbank
VÚB Praha
Hello bank!
CREDITAS
Max banka
J & T Banka, a.s.