Košík
0 položek
celkem za 0 Kč
Česká ruční výroba
z křišťálové pryskyřice.
Jedinečný desing. Každý výrobek je unikátní.
Expresní doručení. Zboží odesíláme do 24 hodin.
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Spolupráce

Máte vlastní webové stránky, blog, YouTube kanál, chcete se stát nezávislým distributorem nebo třeba vedete kroužek maminek s dětmi a hledáte jak tuto činnost oživit? Prezentujte naše výrobky DESIGN GALAXY a získejte zajímavé odměny!


Co proto musíte udělat?

Stačí pouze napsat na e-mail info@designgalaxy.cz, kam nám napište Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo, Vaši představu o spolupráci a my se Vám do 24 h ozveme.

Ke každé spolupráci přistupujeme individuálně a své partnery pečlivě vybíráme. Také proto není možné paušalizovat veškeré výhody, které spoluprací s DESIGN GALAXY získáte. Všech našich partnerů si vážíme a jsme k nim štědří! Nicméně férovost je u nás na prvním místě a od Vás očekáváme stejný přístup. Proto jde-li někomu pouze o peníze a o šíření radosti nemá zájem, naším sítem pravděpodobně neprojde. Radost a spokojenost našich zákazníků je pro nás nejcennější.

Těšíme se na spolupráci.


Staňte se prodejcem designových výrobků DESIGN GALAXY

Nabízíme pestrý výběr designových výrobků z materiálu, které si získávají stále větší popularitu. Ve Vaší nabídce je můžete mít nyní i vy a to za výhodných podmínek!

Rádi s Vámi budeme konzultovat vše potřebné. Připravíme pro Vás tipy na zboží, které se nejvíce hodí pro Vaše potřeby. Můžeme Vám pomoci s obalovým materiálem, poskytneme Vám veškeré fotografie, popisky, atd. Individuální přístup je samozřejmostí. Napište nám na info@designgalaxy.cz a my Vám obratem zašleme více informací.

Těšíme se na spolupráci.